تسلا از Model 3 تمام الکتریکی در 12 فروردین 95 رونمایی می کند

این خودرو الکتریکی دارای مسافت طی شده در حدود 400 کیلومتر با یک بار شارژ خواهد بود که با قیمت مناسب در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.

0

تسلا به صورت رسمی پذیرفت که خودرو الکتریکی جدید Model 3 را در آخرین روز ماه مارس به صورت رسمی رونمایی خواهد کرد.
این شرکت می خواهد که مدل مذکور به عنوان اولین خودرو با گستردگی جهانی این شرکت با قیمتی در حول و حوش 35 هزار دلار باشد که انتظار می رود از اواخر سال 2017در دسترس قرار خواهد گرفت.
این خودرو تمام الکتریکی طبق اظهار رسمی تسلا با یک بار شارژ قادر به طی مسافتی در حدود 400 کیلومتر خواهد بود.
اگر چه این شرکت در سال گذشته میلادی ضرری در حدود 880 میلیون دلار را متحمل شده است ولی تسلا اعلام کرده است که انتظار دارد تا درسال 2016 میلادی این ضرر و زیان را جبران کند.
تسلا در حال حاضر در حال کار بر روی احداث یک کارخانه بزرگ باتری های الکتریکی موسوم به گیگافاکتوری است که به طور عملیاتی در محصولات این شرکت به کار گرفته خواهد شد و در ضمن این شرکت 300 جایگاه شارژ باتری و 80 فروشگاه جدید را در سال جاری میلادی افتتاح خواهد کرد.
به هر حال باید منتظر 31 ماه مارس بمانیم تا این خودرو که برند آمریکایی امید فراوانی به فروش آن بسته است به صورت رسمی رونمایی شود.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.