سایپا و رشد11 درصدی تولید گروه خودروسازی در دی ماه

گروه خودروسازی سایپا توانسته بر اساس برنامه ریزی و هدف گذاری انجام شده به رشد قابل قبولی در تولید محصولات نسبت به ماه گذشته دست یابد.

0

در شرایط پسا تحریم و با توجه به روندی که پس از انجام توافقات در صنعت خودروسازی کشور ایجاد شده شرایط تولید محصولات در گروه خودروسازی سایپا نسبت به ماه گذشته با رشد همراه بوده است.
براساس این گزارش رشد تولید گروه خودروسازی سایپا در دی ماه مناسب بوده و گروه سایپا توانسته با تولید 39054 دستگاه نسبت به ماه گذشته به رشد11درصدی دست یابد.
علاوه بر این تولید تندر 90 و خودرو جدید ساندرو در شرکت پارس خودرو با رشد خوبی همراه بوده است و این شرکت توانسته با تولید 22206 دستگاه خودروی تندر 90 در 10 ماهه سال 94 نسبت به مدت مشابه در سال گذشته به رشد 7/53 درصدی برسد.
همچنین مجموع تولید این شرکت در 10 ماه سال جاری 31028 دستگاه از گروه رنو و برلیانس بوده و توانسته به رشد 5/93 درصدی نسبت به مدت مشابه در سال گذشه دست باید.
علاوه بر این شرکت زامیاد از گروه خودروسازی سایپا نیز توانسته از ابتدای سال تاکنون در تولید خودوی نیسان دیزلی موفقیت خوبی کسب کند و با تولید 3885 دستگاه به رشد 271 درصدی دست یابد. وانت شوکا نیز که در این شرکت تولید می شود به رشد 8/94درصدی نسبت به مدت مشابه دست یافته است.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.