چري تيگو 5 به عنوان پرفروشترين خودرو در کشور میلیاردی چين معرفی شد

بنا بر گزارش مديران خودرو، بزرگترين خبرگزاري خودرويي چين اخيراً پرفروش ترين محصولات وکمپين هاي بازاريابي 2015 را طي مراسمي دربيجينگ معرفي کرد.

0

در اين مراسم چري تيگو 5 به واسطه قدرت برند و عملکرد مناسب دربازار مفتخر به کسب مقام پرفروش ترين خودروي 2015 شد وچري را به عنوان تنها برند خودروي چيني که موفق به کسب اين مقام شد معرفي کرد تا بدین ترتیب چری تیگو 5 پرفروش ترین خودرو در چین باشد.
در اين سنجش، هيئتي متشکل از متخصصين خودروي چين، صاحبان رسانه و خبرنگاران، رانندگان حرفه اي و نمايندگاني از ميان مشتريان و مصرف کنندگان، در فضايي بي طرفانه به ارزيابي و تست خودروهاي مختلف از جمله خودروهاي وارداتي، بازار مشترک و همينطور چيني مي پردازند و بر اساس عملکرد محصولات در جاده ها، مسيرهاي شهري و بزرگراه ها به آنها نمره مي دهند.

چری تیگو 5

خودروي تيگو 5 به دليل قدرت زياد، ويژگي هاي فني مناسب و همينطور استفاده به جا از تکنولوژي و کيفيت بالاي ساخت و توليد با مقبوليت خوبي از طرف بازار روبرو شد.

در چين خودروي تيگو 5 با فروشي بيش از 10000 دستگاه در ماه موفق به دستيابي به افتخاراتي همچون 5 ستاره C-NCAP شده است. در فراي مرزهاي چين، بعد از معرفي اين محصول در 2015 تيگو 5 با تکيه به مزاياي خاص خود و همينطور طراحي بينظير داخلي و خارجي، قدرت موتور و هندلينگ، نامزد دريافت جايزه بهترين SUV سال 2015 در شيلي شد. اين خودرو همينطور با استقبال خوبي درآمريکاي جنوبي و خاور ميانه روبرو شد.

در مورد طراحی خودرو چری تیگو 5 می توان اذعان کرد که طراحی نمای عقب خودرو قابل قبولتر از نمای جلو خودرو می باشد .چراغهای عقب خودر که مجهز به LED بوده  و پرژکتور های باریک که بر روی سپر جانمایی شده است به همراه سر اگزوز ها ، نمایی عقب خودرو را دلنشین تر کرده است.نکته مهم در طراحی خودرو تیگو 5 (Tiggo 5) این است که این خودرو بطور کلی و جزئی از هیچ خودرویی کپی برداری نشده است .

طي سال هاي اخير کيفيت خودروهاي چري در سراسر جهان به مصرف کنندگان اثبات شده است و همينطور رسانه هاي مختلف نيز به بررسي موفقيت اين برند و به خصوص چری تیگو 5 در کيفيت توليد پرداخته اند. با توجه به موفقيت و جايگاه تيگو 5 در بازار، چري به جهاني تر شدن مي انديشد.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.